Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Reakční míč Pro's Pro Reaction Ball Hard 10 cm - Žlutý

169 Kč
Kód výrobce: V178a
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 48h
Dostupný počet:
4+ ks

Pro's Pro Reaction Ball Hard 10 cm - Žlutý

169 Kč Pro's Pro Reaction Ball Hard 10 cm - Žlutý
    ST65990
Zlepšete své reflexy a koordinaci s míčem Pro's Pro Reaction Ball Hard 10 cm - žlutý...více

Zlepšete své reflexy a koordinaci s míčem Pro's Pro Reaction Ball Hard 10 cm - žlutý

Představujeme vám míč Pro's Pro Reaction Ball Hard 10 cm v úžasné žluté barvě - skutečně výjimečný nástroj, který zlepší vaše tréninky a posune sportovní výkony na vrchol. Tato pomůcka je určena pro všechny, kdo usilují o zlepšení koordinace a reflexů, a přináší nejen funkčnost, ale také styl.

Výjimečný design a kvalita

Tento tvrdý míč, speciálně vyrobený ze 100% přírodního kaučuku, se po odrazu od země rychle zrychluje a poskytuje vám rychlý, poutavý a náročný trénink. Jeho zářivě žlutá barva zaručuje, že ho snadno rozpoznáte, ať už trénujete v jakémkoli prostředí. Díky velikosti 10 cm je přenosný a všestranný.

Uvolněte svůj plný potenciál

Tento dynamický míč Pro's Pro Reaction Ball vám umožní posunout trénink k novým limitům. Strávíte nespočet hodin zdokonalováním rovnováhy, rychlosti, obratnosti a reflexů. Ať už jste profesionální sportovec, nebo rekreační návštěvník posilovny, tento míč je výjimečným tréninkovým společníkem.

Specifikace výrobku

- Model: Vhodný pro cvičení s míčem, který je určen pro cvičení s míčem: Velikost: 10 cm - Materiál: žlutá barva - Míč Pro's Pro Reaction Ball Hard 10 cm - Materiál: žlutá barva - Materiál: žlutá barva - Materiál: žlutá barva: Materiál: přírodní kaučuk - Barva: žlutá - Kód výrobce: Pro Pro: V178a Bez ohledu na vaše fitness cíle byl míč Pro's Pro Reaction Ball Hard 10 cm pečlivě navržen tak, aby pomáhal podporovat rychlost, hbitost, koordinaci ruka-oko a celkový pokrok v kondici. S tímto jemným vybavením v ruce jste jen krůček od toho, abyste naplno rozvinuli svůj potenciál. Trénujte tvrději, mířte výš a počítejte každou vteřinu svého tréninku. Zařaďte do svého fitness arzenálu míč Pro's Pro Reaction Ball Hard 10 cm - Yellow ještě dnes.

Produktové číslo: ST65990
Kód produktu: V178a
Barva: Žlutý
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.