Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Disk na rovnováhu Yakimasport Balance Disc - Oranžový

Disk na rovnováhu Yakimasport Balance Disc - Oranžový
339 Kč
Kód výrobce: 100071
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 48h
Dostupný počet:
2 ks

Yakimasport Balance Disc - Oranžový

339 Kč Yakimasport Balance Disc - Oranžový
    ST74312
Zlepšete svou fitness hru s balančním diskem Yakimasport - Orange Zlepšete svou rovnováhu a...více

Zlepšete svou fitness hru s balančním diskem Yakimasport - Orange

Zlepšete svou rovnováhu a sílu středu těla

Chcete zvýšit úroveň své kondice? Nehledejte nic jiného než balanční disk Yakimasport. Tento balanční disk o průměru 33 cm je ideálním doplňkem vašeho tenisového tréninku. Jeho hlavní funkcí je stimulovat přirozenou energii vašeho těla působením akupresury na specifické receptory v těle, což zvyšuje vaši hbitost a vytrvalost pro nejnáročnější tenisové zápasy.

Zažijte pohodlí a podporu

Balanční disk Yakimasport je vyroben tak, aby unesl maximální hmotnost uživatele 150 kg, je robustní a spolehlivý pro všechny vaše tréninkové potřeby. Jeho charakteristický design se skládá z masážních hrbolků rozesetých po povrchu disku, které poskytují terapeutický účinek, zatímco vy zlepšujete svou rovnováhu a stabilitu jádra. Tato konstrukce také přidává další vrstvu protiskluzové bezpečnosti, která zajišťuje, že můžete cvičit bez obav.

Poutavý estetický vzhled

Tento balanční disk v zářivě oranžové barvě je nejen funkční, ale také stylový, a je předurčen k tomu, aby se ve vaší tělocvičně nebo fitness studiu objevil. Díky klíčovému důrazu společnosti Yakimasport na detail tento výrobek skvěle září, takže vaše cvičení bude ještě povzbudivější a zábavnější!

Produktové číslo: ST74312
Balení (počet kusů): 1
Kód produktu: 100071
Barva: Oranžový
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.