Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Základní omotávka Pacific Pro Leather Grip 1P - Hnědý

429 Kč

Doporučená prodejní cena

379 Kč Ušetříte 12 %
Lepivost omotávky: suchý
Velikost gripu: 1,50
Hřeben: ne
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 48h
Dostupný počet:
4+ ks

Pacific Pro Leather Grip 1P - Hnědý

MULTI-ART:
Počet Cena za ks
Od 3 ks 359 Kč
379 Kč Pacific Pro Leather Grip 1P - Hnědý
    ST16031
Seznamte se s koženým gripem Pacific Pro (1 kus) - hnědý S koženým gripem Pacific Pro pocítíte...více

Seznamte se s koženým gripem Pacific Pro (1 kus) - hnědý

S koženým gripem Pacific Pro pocítíte ducha hry při každém doteku. Tento výrobek, krásně zabalený v sytě hnědé barvě, nabízí maximální odolnost, kontrolu a pocit sucha, aby vám nabídl co nejkomplexnější herní zážitek. Pokud hledáte mimořádně odolný nástroj ideální pro všechny milovníky tenisu, příležitostné hráče nebo profesionály, sáhněte po prémiovém tenisovém gripu z přírodního materiálu - kůže.

Výjimečná odolnost

Kožený Grip Pacific Pro je vyroben z tradiční a přírodní kůže, která zaručuje prodlouženou trvanlivost a bezkonkurenční pevnost. Tento špičkový kožený grip vydrží i ty nejnáročnější zápasy a zajistí, že každý švih raketou bude přesný a silný.

Optimální kontrola a pocit sucha

Hledáte optimální kontrolu a vynikající pocit sucha? Pak je pro vás tento grip ideální. Kožený grip Pacific Pro zaručuje senzační pocit při každém úderu, poskytuje vynikající kontrolu a zdravý pocit sucha i za mokrých a náročných podmínek.

Produktové číslo: ST16031
Počet omotávek: 1
Lepivost omotávky: suchý
Materiál: kůže
Barva: Hnědý
Velikost gripu: 1,50
Hřeben: ne
Jak dobrać owijkę tenisową Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają...více
Jak dobrać owijkę tenisową

Jak dobrać owijkę tenisową

Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają najdrobniejsze szczegóły. Ważną sprawą przy przygotowywaniu rakiety tenisowej do gry jest zadbanie o odpowiednią, czystą owijkę. Owijki dzielimy na bazowe (basic grip) i wierzchnie (overgrip). Owijki bazowe to te, które są na każdej rakiecie w momencie jej kupowania. Są to owijki o grubości około 2 mm wykonane z tworzyw sztucznych oraz ze skóry. Pełnią kilka funkcji: absorbują wilgoć, dają komfort trzymania przy kontakcie z nimi dłoni, lepkie. Owijki wierzchnie są to cienkie owijki o grubości około 0,4-0,7 mm, które nakłada się na owijki bazowe w zależności od preferencji gracza oraz od głównego parametru owijki, który jest dla gracza najważniejszy. Może to być absorpcja wilgoci, gdy graczowi szybko pocą się dłonie bądź lepkość owijki gdy zawodnik chce poczuć pewność uchwytu. Owijki wierzchnie mogą być bardziej suche lub mokre, a to jaką wybierze gracz zależy tylko od niego. Pogrubiają nieznacznie rączkę rakiety co zależy od grubości owijki i od sposobu i siły z jaką są zakładane. Pełnią też funkcje higieniczne oraz poprzez dobór odpowiedniego koloru - estetyczne. Należy wymieniać je w momencie gdy stracą swoje właściwości oraz gdy ulegną dużemu ubrudzeniu lub zaczną się ścierać w widoczny sposób.

Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.