Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Základní omotávka Pro's Pro B 1 1P

149 Kč
Velikost gripu: 1,80
Hřeben: ano
Kód výrobce: G078
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 48h
Dostupný počet:
4+ ks

Pro's Pro B 1 1P

MULTI-ART:
Počet Cena za ks
Od 3 ks 139 Kč
149 Kč Pro's Pro B 1 1P
    ST16078
Zlepšete svůj úchop s modelem Pro's Pro B 1 1P Představujeme vám neuvěřitelně pohodlný...více

Zlepšete svůj úchop s modelem Pro's Pro B 1 1P

Představujeme vám neuvěřitelně pohodlný základní grip Pro's Pro B 1 1P, který je navržen tak, aby maximalizoval váš výkon při každé hře. Jeho černá estetika vnese do vašeho vybavení špetku elegance, zatímco špičkový syntetický materiál zajistí odolnost a dlouhou životnost.

Pozoruhodné pohodlí

Model Pro's Pro B 1 Grip 1P je vyroben s ohledem na uživatelské pohodlí. Jeho jedinečná konstrukce je vybavena speciálním výstupkem, který výrazně zvyšuje jistotu úchopu a umožňuje přesnější a kontrolovanější pohyby při každém švihu. Výhody této pohodlné konstrukce pocítíte, ať už jste amatér nebo zkušený hráč.

Vysoce absorpční

Už nikdy nedovolte, aby zpocené ruce narušovaly váš výkon. Grip Pro's Pro B 1 1P je vybaven speciální perforací, která zajišťuje okamžitý odvod vlhkosti. Tato strategická konstrukce zajišťuje suché a pevné držení během intenzivních herních lekcí.

Produktové číslo: ST16078
Počet omotávek: 1
Materiál: syntetický
Kód produktu: G078
Velikost gripu: 1,80
Hřeben: ano
Jak dobrać owijkę tenisową Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają...více
Jak dobrać owijkę tenisową

Jak dobrać owijkę tenisową

Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają najdrobniejsze szczegóły. Ważną sprawą przy przygotowywaniu rakiety tenisowej do gry jest zadbanie o odpowiednią, czystą owijkę. Owijki dzielimy na bazowe (basic grip) i wierzchnie (overgrip). Owijki bazowe to te, które są na każdej rakiecie w momencie jej kupowania. Są to owijki o grubości około 2 mm wykonane z tworzyw sztucznych oraz ze skóry. Pełnią kilka funkcji: absorbują wilgoć, dają komfort trzymania przy kontakcie z nimi dłoni, lepkie. Owijki wierzchnie są to cienkie owijki o grubości około 0,4-0,7 mm, które nakłada się na owijki bazowe w zależności od preferencji gracza oraz od głównego parametru owijki, który jest dla gracza najważniejszy. Może to być absorpcja wilgoci, gdy graczowi szybko pocą się dłonie bądź lepkość owijki gdy zawodnik chce poczuć pewność uchwytu. Owijki wierzchnie mogą być bardziej suche lub mokre, a to jaką wybierze gracz zależy tylko od niego. Pogrubiają nieznacznie rączkę rakiety co zależy od grubości owijki i od sposobu i siły z jaką są zakładane. Pełnią też funkcje higieniczne oraz poprzez dobór odpowiedniego koloru - estetyczne. Należy wymieniać je w momencie gdy stracą swoje właściwości oraz gdy ulegną dużemu ubrudzeniu lub zaczną się ścierać w widoczny sposób.

Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.