Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Základní omotávka Toalson Ecotech Replacement Grip 1P - Černý

159 Kč

Doporučená prodejní cena

149 Kč Ušetříte 6 %
Lepivost omotávky: suchý
Velikost gripu: 1,75
Hřeben: ne
Kód výrobce: 27028
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 48h
Dostupný počet:
4+ ks

Toalson Ecotech Replacement Grip 1P - Černý

MULTI-ART:
Počet Cena za ks
Od 3 ks 139 Kč
149 Kč Toalson Ecotech Replacement Grip 1P - Černý
    ST16144
Náhradní Černý Grip Toalson Ecotech Zažijte vynikající pohodlí a špičkový výkon s náhradním...více

Náhradní Černý Grip Toalson Ecotech

Zažijte vynikající pohodlí a špičkový výkon s náhradním gripem Toalson Ecotech. Tento jednodílný náhradní grip v černé barvě, navržený pro hráče, kteří chtějí mít svou hru maximálně pod kontrolou, slibuje lepší cit a maximální tlumení nárazů.

Konstrukce šetrná k životnímu prostředí

Tento náhradní grip Toalson Ecotech je vyroben ekologicky šetrnou technologií a je šetrný nejen k vaší hře, ale také k životnímu prostředí. Je ekologicky odpovědnou volbou pro hráče a je vyroben z vysoce kvalitních syntetických materiálů, které zajišťují odolnost a dlouhou životnost.

Vynikající ovladatelnost a kontrola

Náhradní grip Toalson Ecotech je promyšleně vytvořen se speciální texturou, která zabraňuje prokluzování a pomáhá vám převzít kontrolu nad hřištěm. Zajišťuje pevný úchop a poskytuje vám lepší kontrolu nad údery a pohyby. Grip také vyniká tlumením vibrací, takže nabízí pohodlnější a jistější hraní.

Produktové číslo: ST16144
Počet omotávek: 1
Lepivost omotávky: suchý
Materiál: syntetický
Kód produktu: 27028
Barva: Černý
Velikost gripu: 1,75
Hřeben: ne
Jak dobrać owijkę tenisową Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają...více
Jak dobrać owijkę tenisową

Jak dobrać owijkę tenisową

Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają najdrobniejsze szczegóły. Ważną sprawą przy przygotowywaniu rakiety tenisowej do gry jest zadbanie o odpowiednią, czystą owijkę. Owijki dzielimy na bazowe (basic grip) i wierzchnie (overgrip). Owijki bazowe to te, które są na każdej rakiecie w momencie jej kupowania. Są to owijki o grubości około 2 mm wykonane z tworzyw sztucznych oraz ze skóry. Pełnią kilka funkcji: absorbują wilgoć, dają komfort trzymania przy kontakcie z nimi dłoni, lepkie. Owijki wierzchnie są to cienkie owijki o grubości około 0,4-0,7 mm, które nakłada się na owijki bazowe w zależności od preferencji gracza oraz od głównego parametru owijki, który jest dla gracza najważniejszy. Może to być absorpcja wilgoci, gdy graczowi szybko pocą się dłonie bądź lepkość owijki gdy zawodnik chce poczuć pewność uchwytu. Owijki wierzchnie mogą być bardziej suche lub mokre, a to jaką wybierze gracz zależy tylko od niego. Pogrubiają nieznacznie rączkę rakiety co zależy od grubości owijki i od sposobu i siły z jaką są zakładane. Pełnią też funkcje higieniczne oraz poprzez dobór odpowiedniego koloru - estetyczne. Należy wymieniać je w momencie gdy stracą swoje właściwości oraz gdy ulegną dużemu ubrudzeniu lub zaczną się ścierać w widoczny sposób.

Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.