Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Kužely Gamma Dome Cones - Fialový

679 Kč
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 48h
Dostupný počet:
4+ ks

Gamma Dome Cones - Fialový

679 Kč Gamma Dome Cones - Fialový
    ST16994
Zlepšete svůj trénink s kužely Gamma Dome - 5P Zlepšete své dovednosti bez ohledu na svou...více

Zlepšete svůj trénink s kužely Gamma Dome - 5P

Zlepšete své dovednosti bez ohledu na svou úroveň

Sada kuželek Gamma Dome Cones je tréninkový doplněk vhodný pro sportovce všech úrovní. Ať už se sportem teprve začínáte, nebo se připravujete na velkou soutěž, tyto tréninkové kužely jsou navrženy tak, aby do vaší rutiny vnesly rozmanitost a dynamiku.

Proměňte trénink v zábavnou hru

Díky svým pestrým barvám a všestranné použitelnosti jsou kužely Gamma Dome vynikajícím nástrojem pro zavedení různých zajímavých her a cvičení do tréninkového procesu. Buďte kreativní a navrhujte různá cvičení; možnosti jsou prakticky neomezené: cvičení obratnosti, trénink rychlosti, týmová koordinace a další.

Nezbytná výbava pro trenéry

Jste trenér, který chce zintenzivnit své tréninky? Tyto kužely představují ideální řešení pro individuální i skupinový trénink a pomáhají rozvíjet hbitost, flexibilitu a koordinaci hráčů. Tato sada 5 tréninkových kuželů je nepostradatelným přínosem pro každého ambiciózního trenéra, který promění sportovní trénink v zábavnější a efektivnější proces.

Podrobnosti o produktu

Balení obsahuje 5 tréninkových kuželů. Každý kužel měří 9 cm na výšku a 20 cm v průměru. Díky kompaktním rozměrům a lehké konstrukci se tyto kužely snadno skladují a přepravují, což vám zajistí rychlé a efektivní vytvoření tréninkové sestavy, ať už jste kdekoli.

Produktové číslo: ST16994
Barva: Fialový
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.