Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Kužely Pro's Pro Training Hurdle 9

279 Kč
Kód výrobce: V069
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 48h
Dostupný počet:
4+ ks

Pro's Pro Training Hurdle 9

279 Kč Pro's Pro Training Hurdle 9
    ST64812
Uvolněte svůj potenciál s tréninkovou překážkou Pro's Pro 9 - Green Tréninková překážka Pro's...více

Uvolněte svůj potenciál s tréninkovou překážkou Pro's Pro 9 - Green

Tréninková překážka Pro's Pro Training Hurdle 9 je společníkem každého sportovce, dokonalým nástrojem pro zlepšení obratnosti, rychlosti a koordinace. Tato překážka, pečlivě navržená tak, aby vyhovovala náročným tréninkovým potřebám, přináší ideální rovnováhu mezi odolností a flexibilitou, která definuje skutečné sportovní výkony.

Kvalitní konstrukce

V této tréninkové překážce Pro's Pro se kvalita snoubí s estetikou. Tato mini překážka, vyrobená ze špičkového syntetického materiálu, vykazuje bezkonkurenční robustnost. Tloušťka 25 mm vypovídá o její pevné konstrukci, která odolá všem povětrnostním podmínkám a vydrží i po náročných trénincích.

Elegantní design

Tréninková překážka Pro's Training Hurdle se dodává v úžasném zeleném odstínu, který dodá vašemu tréninkovému vybavení šmrnc. Jeho poutavá barva nejenže pozvedne vaši sportovní estetiku, ale také dodá viditelný kontrast na jakémkoli pozadí, čímž zajistí bezpečný a efektivní trénink.

Vlastnosti:

Tato tréninková překážka se může pochlubit ergonomií, díky níž se snadno sestavuje a rozkládá, což z ní činí nejlepší volbu pro trénink na cestách. S rozměry přibližně 27 cm na výšku a 60 cm na šířku se vám tato překážka bude hodit pro trénink v hale i venku. Nesmíme zapomenout ani na pohodlí její kompaktní velikosti, která umožňuje její pohodlné skladování, aniž by zabírala mnoho místa.

Informace o výrobku: V případě potřeby je možné využít i dalšího vybavení, např:

- Hlavní barva: zelená - Kód výrobce: 1: V069 - Materiál: Průměr: 25 mm - Šířka: 60 cm - Výška: Přibližná šířka: 27 cm

Zaměřte se na vyšší cíle s tréninkovou překážkou Pro's Pro

Pozvedněte svou hru s tréninkovou překážkou Pro's Pro Training Hurdle 9 a buďte svědky toho, jak ovládnete hbitost a sílu jako nikdy předtím. Proklestěte si cestu k atletické dokonalosti s tímto základním tréninkovým vybavením.

Produktové číslo: ST64812
Kód produktu: V069
Barva: Zelený
Hlavní barva: zelená
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.