Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Odporové gumy Power Band Movo Hard

509 Kč
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 48h
Dostupný počet:
4+ ks

Power Band Movo Hard

509 Kč Power Band Movo Hard
    ST65797
Objevte sílu náramku Power Band Movo Hard v šedé barvě: váš nový tréninkový základ Zlepšete...více

Objevte sílu náramku Power Band Movo Hard v šedé barvě: váš nový tréninkový základ

Zlepšete svůj tenisový trénink s náramkem Power Band Movo Hard, dokonalým nástrojem navrženým pro zvýšení vaší síly, flexibility a stability. S tímto inovativním, komplexním tréninkovým vybavením můžete na kurtu pokaždé předvést svou nejlepší hru.

Optimalizujte svůj sportovní výkon

Bandáž Movo Power Band Hard není jen dalším fitness doplňkem; je to základní nástroj pro dynamické zahřívání, rehabilitaci a aktivační cvičení. Všestrannost tohoto bandu vám umožní zaměřit se na všechny svalové skupiny, což je zásadní aspekt pro tenisty i sportovce.

Posilujte celé tělo a jádro těla

Být fyzicky zdatný při tenisu nestačí; síla jádra může znamenat rozdíl mezi výhrou a prohrou. S náramkem Power Band Movo Hard můžete do své rutiny bez námahy zařadit efektivní cvičení core. Tento band vám umožní posunout jakékoliv cvičení o stupeň výš, od cvičení s vlastní vahou až po HIIT a dokonce i jógu.

Ideální řešení pro každého

Ať už jste profesionální sportovec, nebo někdo, kdo žije sedavým způsobem života, Power Band Movo Hard bude vyhovovat vašim potřebám. Je účinný nejen pro tenisty, ale je ideální i pro jednotlivce, kteří se chtějí věnovat zdravějším návykům. Zařaďte jej do své tréninkové rutiny a pocítíte rozdíl.

Lepší tenis s náramkem Power Band Movo Hard

Nespokojte se s "dost dobrým". Pořiďte si vybavení, které odpovídá vašemu odhodlání dosáhnout dokonalosti. Vyzkoušejte Power Band Movo Hard - nástroj navržený tak, aby posunul vaši tenisovou hru a celkový sportovní výkon na vyšší úroveň.

Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.