Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Tréninkové překážky Pro's Pro Flat hurdle Quick 12 - Oranžový

199 Kč
Kód výrobce: V126
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 48h
Dostupný počet:
4+ ks

Pro's Pro Flat hurdle Quick 12 - Oranžový

199 Kč Pro's Pro Flat hurdle Quick 12 - Oranžový
    ST71338
Pro's Pro Flat Hurdle Quick 12 - oranžová S překážkami Pro's Pro Flat Hurdle Quick 12 se...více

Pro's Pro Flat Hurdle Quick 12 - oranžová

S překážkami Pro's Pro Flat Hurdle Quick 12 se stanete hvězdou tréninku s inovativním přístupem. Toto robustní tréninkové zařízení je více než jen překážka, je navrženo tak, aby pozvedlo váš sportovní trénink na novou úroveň.

Průkopnický design

S využitím excentrických oranžových odstínů poskytuje signature řada Pro's Pro vašemu sportovnímu vybavení snadno rozlišitelný pocit. Nezaměnitelná oranžová barva nejenže dodává překážkám atraktivní estetiku, ale také zajišťuje maximální viditelnost během vašich tréninků na hřišti bez ohledu na povětrnostní podmínky nebo denní dobu.

Vylepšená koordinace

Ať už jste profesionální sportovec nebo fitness nadšenec, překážka Pro's Pro Flat Hurdle Quick 12 je nezbytným doplňkem vaší tréninkové rutiny. Toto nejmodernější tréninkové zařízení pomáhá zlepšit vaši celkovou koordinaci a obratnost ve značně dynamických sportovních scénářích.

Vynikající odolnost

Toto nápadité zboží od společnosti Pro'Pro je vyrobeno z prvotřídních materiálů a je konstruováno tak, aby vydrželo intenzivní tréninky. Jeho odolnost je navržena tak, aby odpovídala vašemu nasazení a intenzitě a poskytla vám spolehlivého tréninkového partnera sezónu po sezóně.

Nepřehlédnutelné vlastnosti

Zpestřete si své tréninky s tímto výrobkem, který je opatřen exkluzivním kódem výrobce: V126. Tento jedinečný identifikátor je více než jen kód; představuje kvalitu a odborné znalosti investované do každého aspektu tvorby tohoto vysoce výkonného sportovního vybavení. Pro's Pro Flat Hurdle Quick 12 - Orange je víc než pouhý výrobek; je to skutečný tréninkový společník, který může hmatatelně změnit váš výkon. Pořiďte si tento dynamický a odvážný doplněk do svého tréninkového vybavení a sledujte, jak se vaše sportovní cesta promění.

Proč Pro's Pro Flat Hurdle Quick 12 - Orange?

Ve sportovním světě plném běžného tréninkového vybavení vyniká zařízení Pro's Pro Flat Hurdle Quick 12, které se vymyká svým inovativním designem a špičkovou funkčností. Pro sportovní nadšence, kteří si cení stylu i obsahu, je tato vynikající tréninková překážka nezbytnou investicí.

Produktové číslo: ST71338
Kód produktu: V126
Barva: Oranžový
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.