Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Tréninkové překážky Pro's Pro Flat hurdle Quick 6 - Zelený

199 Kč
Kód výrobce: V124
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 48h
Dostupný počet:
4+ ks

Pro's Pro Flat hurdle Quick 6 - Zelený

199 Kč Pro's Pro Flat hurdle Quick 6 - Zelený
    ST71339
Pro's Pro Flat Hurdle Quick 6 - zelená Posuňte svůj atletický trénink na vyšší úroveň s...více

Pro's Pro Flat Hurdle Quick 6 - zelená

Posuňte svůj atletický trénink na vyšší úroveň s překážkami Pro's Pro Flat Hurdle Quick 6. Tato dynamická tréninková pomůcka, speciálně navržená pro zvýšení rychlosti, hbitosti a koordinace, je nezbytnou výbavou každého sportovce, který se snaží zlepšit svůj výkon na hřišti.

O produktu

Trenažér Pro's Pro Flat Hurdle Quick 6, který se pyšní zářivou zelenou barvou, v sobě skrývá spoustu funkcí zvyšujících výkonnost. Umožňuje sportovcům provádět různé drily a cvičení zaměřené na zlepšení jejich obratnosti a práce nohou. Je ideální pro využití na jakémkoli povrchu, vyhovuje začátečníkům i pokročilým sportovcům a dláždí jim cestu k optimalizaci tréninkového programu.

Zvyšte svou hbitost a rychlost

Plochá překážka Pro's Pro Hurdle Quick 6 není pouhou překážkou; je to nástroj pro rozvoj výbušné síly, rychlosti a lepší práce nohou. Je navržena tak, aby sportovcům pomáhala rychle skákat, pomáhá zintenzivnit trénink a zvýšit produktivitu tréninků, čímž napomáhá k dosažení lepších výkonnostních výsledků.

Vysoce kvalitní konstrukce zajišťující odolnost

Plochý překážkový trenažér Pro's Flat Hurdle Quick 6, vyrobený z vynikajících materiálů, zajišťuje odolnost a stabilitu. Plochá konstrukce zabraňuje klopýtnutí překážky, čímž zvyšuje bezpečnost během vašich intenzivních tréninkových rutin. Nemluvě o tom, že zářivě zelená barva dodává tréninkům na živosti a zároveň zajišťuje maximální viditelnost během cvičení.

Podrobnosti o výrobci

Ploché překážky Pro's Pro Quick 6 vyrábí renomovaná značka sportovního vybavení Pro's Pro, označená kódem výrobce V124. Společnost Pro's Pro, známá svým vysoce kvalitním zbožím zaměřeným na výkon, tímto produktem opět dokazuje svou dokonalost ve výrobě špičkového tréninkového vybavení. Vylepšete svůj trénink, zvyšte svou výkonnost a dosáhněte zenitu svého sportovního potenciálu s plochou překážkou Pro's Pro Hurdle Quick 6 - zelená. Není to jen tréninkový nástroj, ale způsob, jak si zajistit, abyste byli vždy v nejlepší formě!

Produktové číslo: ST71339
Kód produktu: V124
Barva: Zelený
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.