Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Základní omotávka Babolat Natural Grip 1P

489 Kč

Doporučená prodejní cena

409 Kč Ušetříte 16 %
Lepivost omotávky: suchý
Velikost gripu: 1,45
Hřeben: ne
Kód výrobce: 670063-131
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 48h
Dostupný počet:
4+ ks

Babolat Natural Grip 1P

MULTI-ART:
Počet Cena za ks
Od 3 ks 389 Kč
409 Kč Babolat Natural Grip 1P
    ST15904
Babolat Natural Grip 1P - Brown: Výjimečné pohodlí a odolnost Zažijte vynikající kontrolu a...více

Babolat Natural Grip 1P - Brown: Výjimečné pohodlí a odolnost

Zažijte vynikající kontrolu a suchý, pohodlný úchop s Babolat Natural Grip 1P v hnědé barvě. Tento vysoce kvalitní grip vyrobený z tradiční přírodní kůže je mimořádně pružný a nezesiluje rukojeť. Je ideální volbou pro hráče, kteří hledají dobrý pocit a optimální kontrolu během intenzivních her. Slibuje suchý a měkký úchop a má nabízet zvýšený cit pro dotek a přesnost.

Odolný materiál s dlouhou životností

Tato rukojeť rakety, vyrobená z pravé kůže, zaručuje vynikající životnost a bezkonkurenční odolnost. Na rozdíl od syntetických materiálů si kůže použitá v raketě Babolat Natural Grip 1P zachovává svou kvalitu i při dlouhodobém používání a poskytuje stabilní a pohodlný úchop. Také tloušťka gripu měří 1,45 mm, takže si zachovává štíhlý profil, aniž by raketě přidával nežádoucí objem.

Produktové číslo: ST15904
Počet omotávek: 1
Lepivost omotávky: suchý
Kód produktu: 670063-131
Materiál: kůže
Barva: Hnědý
Hlavní barva: hnědá
Velikost gripu: 1,45
Hřeben: ne
Jak dobrać owijkę tenisową Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają...více
Jak dobrać owijkę tenisową

Jak dobrać owijkę tenisową

Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają najdrobniejsze szczegóły. Ważną sprawą przy przygotowywaniu rakiety tenisowej do gry jest zadbanie o odpowiednią, czystą owijkę. Owijki dzielimy na bazowe (basic grip) i wierzchnie (overgrip). Owijki bazowe to te, które są na każdej rakiecie w momencie jej kupowania. Są to owijki o grubości około 2 mm wykonane z tworzyw sztucznych oraz ze skóry. Pełnią kilka funkcji: absorbują wilgoć, dają komfort trzymania przy kontakcie z nimi dłoni, lepkie. Owijki wierzchnie są to cienkie owijki o grubości około 0,4-0,7 mm, które nakłada się na owijki bazowe w zależności od preferencji gracza oraz od głównego parametru owijki, który jest dla gracza najważniejszy. Może to być absorpcja wilgoci, gdy graczowi szybko pocą się dłonie bądź lepkość owijki gdy zawodnik chce poczuć pewność uchwytu. Owijki wierzchnie mogą być bardziej suche lub mokre, a to jaką wybierze gracz zależy tylko od niego. Pogrubiają nieznacznie rączkę rakiety co zależy od grubości owijki i od sposobu i siły z jaką są zakładane. Pełnią też funkcje higieniczne oraz poprzez dobór odpowiedniego koloru - estetyczne. Należy wymieniać je w momencie gdy stracą swoje właściwości oraz gdy ulegną dużemu ubrudzeniu lub zaczną się ścierać w widoczny sposób.

Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.