Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Základní omotávka Pacific Supreme Grip 1P

229 Kč

Doporučená prodejní cena

199 Kč Ušetříte 13 %
Lepivost omotávky: suchý
Velikost gripu: 1,80
Hřeben: ano
Kód výrobce: PC-3210.00.18
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 2 až 3 dny
varianty:
Základní omotávka Pacific Supreme Grip 1P
Pacific Supreme Grip 1P
více
Dostupný počet:
2 ks

Pacific Supreme Grip 1P

MULTI-ART:
Počet Cena za ks
Od 3 ks 189 Kč
199 Kč Pacific Supreme Grip 1P
    ST16033
Doporučené produkty
Základní omotávka Pacific NXS Prime 1P

Základní omotávka
Pacific NXS Prime 1P

249 Kč
229 Kč
Ušetříte 8%
Základní omotávka Pacific XDuo Feel 1P

Základní omotávka
Pacific XDuo Feel 1P

269 Kč
239 Kč
Ušetříte 11%
Pacific Supreme Grip modrý 1P Představujeme Pacific Supreme Grip modrý 1P - vynikající volbu...více

Pacific Supreme Grip modrý 1P

Představujeme Pacific Supreme Grip modrý 1P - vynikající volbu pro profesionální i amatérské tenisty díky špičkové kvalitě a výkonu. Tento základní perforovaný tenisový grip mění pravidla hry, protože poskytuje maximální pohodlí, minimalizuje přenos vibrací do ruky hráče a zajišťuje vynikající absorpci vlhkosti.

Perforace a tloušťka

Tento tenisový grip, navržený s perforací, výborně odvádí pot, a zaručuje tak bezpečné a neklouzavé používání i během těch nejintenzivnějších zápasů nebo tréninků. Tloušťka gripu je 1,80 mm, takže nabízí dokonalou rovnováhu mezi pohodlím a dlouhou životností.

Typ a materiál lepidla

Náš grip je charakterizován jako suchá grip, což znamená, že není nadměrně lepivý, ale má správnou míru přilnavosti, aby zůstal na svém místě během hry, takže je snadné ho omotat kolem rukojeti rakety. Je vyrobena ze syntetického materiálu, který je odolný a zároveň lehký pro pohodlné používání po delší dobu.

Produktové číslo: ST16033
Počet omotávek: 1
Lepivost omotávky: suchý
Materiál: syntetický
Kód produktu: PC-3210.00.18
Barva: Modrý
Hlavní barva: modrá
Velikost gripu: 1,80
Hřeben: ano
Jak dobrać owijkę tenisową Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają...více
Jak dobrać owijkę tenisową

Jak dobrać owijkę tenisową

Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają najdrobniejsze szczegóły. Ważną sprawą przy przygotowywaniu rakiety tenisowej do gry jest zadbanie o odpowiednią, czystą owijkę. Owijki dzielimy na bazowe (basic grip) i wierzchnie (overgrip). Owijki bazowe to te, które są na każdej rakiecie w momencie jej kupowania. Są to owijki o grubości około 2 mm wykonane z tworzyw sztucznych oraz ze skóry. Pełnią kilka funkcji: absorbują wilgoć, dają komfort trzymania przy kontakcie z nimi dłoni, lepkie. Owijki wierzchnie są to cienkie owijki o grubości około 0,4-0,7 mm, które nakłada się na owijki bazowe w zależności od preferencji gracza oraz od głównego parametru owijki, który jest dla gracza najważniejszy. Może to być absorpcja wilgoci, gdy graczowi szybko pocą się dłonie bądź lepkość owijki gdy zawodnik chce poczuć pewność uchwytu. Owijki wierzchnie mogą być bardziej suche lub mokre, a to jaką wybierze gracz zależy tylko od niego. Pogrubiają nieznacznie rączkę rakiety co zależy od grubości owijki i od sposobu i siły z jaką są zakładane. Pełnią też funkcje higieniczne oraz poprzez dobór odpowiedniego koloru - estetyczne. Należy wymieniać je w momencie gdy stracą swoje właściwości oraz gdy ulegną dużemu ubrudzeniu lub zaczną się ścierać w widoczny sposób.

Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.