Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Základní omotávka Pacific Supreme Grip Pure 1P

229 Kč

Doporučená prodejní cena

199 Kč Ušetříte 13 %
Lepivost omotávky: suchý
Velikost gripu: 1,80
Hřeben: ne
Kód výrobce: PC-3211.00.11
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 48h
Dostupný počet:
4 ks

Pacific Supreme Grip Pure 1P

MULTI-ART:
Počet Cena za ks
Od 3 ks 189 Kč
199 Kč Pacific Supreme Grip Pure 1P
    ST16036
Doporučené produkty
Základní omotávka Pacific NXS Prime 1P

Základní omotávka
Pacific NXS Prime 1P

249 Kč
229 Kč
Ušetříte 8%
Základní omotávka Pacific XDuo Feel 1P

Základní omotávka
Pacific XDuo Feel 1P

269 Kč
239 Kč
Ušetříte 11%
Pacific Supreme Pure Grip (1 kus) - čistě bílý Objevte dokonalé pohodlí a výkon s Pacific...více

Pacific Supreme Pure Grip (1 kus) - čistě bílý

Objevte dokonalé pohodlí a výkon s Pacific Supreme Pure Base overgripem. Ať už jste zkušený profesionál, nebo nadšený nováček, tento výjimečný grip slibuje, že pozvedne vaši hru. Je k dispozici v nedotčené, čistě bílé barvě a je navržen tak, aby nejen zlepšil vaši kontrolu, ale také dodal vašemu vybavení nádech sofistikovanosti.

Bezkonkurenční funkčnost a odolnost

Pacific Supreme Pure Grip je základní vrstva gripu s působivou tloušťkou 1,8 mm, která zajišťuje neuvěřitelnou odolnost a snižuje potřebu časté výměny. Bez námahy se omotává kolem rakety, takže je vhodnou volbou pro hráče všech úrovní. Navzdory své tloušťce je grip lehký, což zaručuje, že nebude zbytečně zvyšovat hmotnost vaší rakety.

Špičková technologie pro lepší hratelnost

Jedna z výrazných vlastností gripu Pacific Supreme Pure spočívá v jeho pokročilé technologii. Díky ní dokáže účinně tlumit nežádoucí vibrace, čímž poskytuje uživateli větší pohodlí a snižuje riziko nepohodlí nebo zranění během hry.

Vynikající absorpce vlhkosti

Nedovolte, aby vám zpocené dlaně a uklouznuté údery zničily hru. Pacific Supreme Pure Grip se může pochlubit vynikající schopností pohlcovat vlhkost, což zajišťuje suchý a neklouzavý povrch i během intenzivních zápasů, což vede k lepšímu úchopu a v konečném důsledku i k lepšímu výkonu.

Produktové číslo: ST16036
Počet omotávek: 1
Lepivost omotávky: suchý
Materiál: syntetický
Kód produktu: PC-3211.00.11
Barva: Bílý
Hlavní barva: bílá
Velikost gripu: 1,80
Hřeben: ne
Jak dobrać owijkę tenisową Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają...více
Jak dobrać owijkę tenisową

Jak dobrać owijkę tenisową

Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają najdrobniejsze szczegóły. Ważną sprawą przy przygotowywaniu rakiety tenisowej do gry jest zadbanie o odpowiednią, czystą owijkę. Owijki dzielimy na bazowe (basic grip) i wierzchnie (overgrip). Owijki bazowe to te, które są na każdej rakiecie w momencie jej kupowania. Są to owijki o grubości około 2 mm wykonane z tworzyw sztucznych oraz ze skóry. Pełnią kilka funkcji: absorbują wilgoć, dają komfort trzymania przy kontakcie z nimi dłoni, lepkie. Owijki wierzchnie są to cienkie owijki o grubości około 0,4-0,7 mm, które nakłada się na owijki bazowe w zależności od preferencji gracza oraz od głównego parametru owijki, który jest dla gracza najważniejszy. Może to być absorpcja wilgoci, gdy graczowi szybko pocą się dłonie bądź lepkość owijki gdy zawodnik chce poczuć pewność uchwytu. Owijki wierzchnie mogą być bardziej suche lub mokre, a to jaką wybierze gracz zależy tylko od niego. Pogrubiają nieznacznie rączkę rakiety co zależy od grubości owijki i od sposobu i siły z jaką są zakładane. Pełnią też funkcje higieniczne oraz poprzez dobór odpowiedniego koloru - estetyczne. Należy wymieniać je w momencie gdy stracą swoje właściwości oraz gdy ulegną dużemu ubrudzeniu lub zaczną się ścierać w widoczny sposób.

Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.