Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Tréninkové překážky Pro's Pro Flat hurdle Quick 15

199 Kč
Kód výrobce: V127
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 48h
Dostupný počet:
4+ ks

Pro's Pro Flat hurdle Quick 15

199 Kč Pro's Pro Flat hurdle Quick 15
    ST71337
Pro's Pro Flat Hurdle Quick 15 - žlutá Buďte o krok napřed, maximalizujte svou hbitost a...více

Pro's Pro Flat Hurdle Quick 15 - žlutá

Buďte o krok napřed, maximalizujte svou hbitost a zlepšete své koordinační schopnosti s překážkou Pro's Pro Flat Hurdle Quick 15, nově definovaným a pokročilým tréninkovým doplňkem pro každého sportovce, který usiluje o dokonalost.

Přehled

Pro's Pro Flat Hurdle Quick 15 je profesionální přístroj speciálně navržený jako ideální pomůcka pro zdokonalování koordinačních schopností na hřišti. Tato lehká, odolná a vysoce přenosná překážka poskytuje sportovcům náročnou platformu pro zdokonalený trénink obratnosti, rychlosti a reflexů.

Inovativní design

Plochá překážka Pro's Pro Flat Hurdle Quick 15 se pyšní výraznou žlutou barvou a vyniká nejen celkově atraktivním designem, ale také umožňuje snadnou viditelnost i za zhoršených světelných podmínek. Tato překážka, vybavená rovným povrchem, který minimalizuje riziko zakopnutí, zvyšuje standard bezpečnosti a zároveň zajišťuje optimální funkčnost.

Vysoce kvalitní konstrukce

Plochá překážka Quick 15, vyrobená z vysoce kvalitních a robustních materiálů, zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivý výkon. Tato překážka vydrží náročné tréninky a slibuje dlouhou životnost a dobrý poměr ceny a výkonu.

Technické specifikace

Každá překážka měří v průměru 15 palců, takže má vhodnou velikost pro různé sporty na hřišti, ať už se jedná o fotbal, tenis nebo basketbal. Díky své nízké hmotnosti lze tuto překážku snadno přenášet a skladovat, tudíž splňuje faktor pohodlí, který si sportovci přejí.

Kód výrobce: Házedlo je vyrobeno z kvalitního materiálu, který je součástí balení: V127

Plochá překážka Pro's Pro Quick 15 přichází s jistotou renomované značky Pro's Pro, označené výrobním kódem V127. Jako značka, která je maximálně hrdá na nabídku špičkových sportovních doplňků, slibuje Pro's Pro kvalitu, která skutečně podporuje hráčův pokrok a výkon. Ať už jste zdatný sportovec, který chce zintenzivnit svůj trénink, nebo začátečník, který touží zdokonalit své dovednosti, plochá překážka Pro's Pro Quick 15 - žlutá je ideální volbou. Zvyšte svou hbitost a koordinaci s překážkami Pro's Pro. Investujte do něj ještě dnes pro zítřejší triumfální sportovní cestu!

Produktové číslo: ST71337
Hlavní barva: žlutá
Kód produktu: V127
Barva: Žlutý
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.