Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Tréninkové překážky Pro's Pro Flat hurdle Quick 18 - Zelený

279 Kč

Doporučená prodejní cena

229 Kč Ušetříte 18 %
Kód výrobce: V128
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 48h
Dostupný počet:
4+ ks

Pro's Pro Flat hurdle Quick 18 - Zelený

229 Kč Pro's Pro Flat hurdle Quick 18 - Zelený
    ST85410
Zažijte dokonalost v tréninku s překážkovým trenažérem Pro's Pro Flat Quick 18 - zelený...více

Zažijte dokonalost v tréninku s překážkovým trenažérem Pro's Pro Flat Quick 18 - zelený

Zlepšete svou tréninkovou hru s překážkou Pro's Pro Flat Hurdle Quick 18 v zářivě zelené barvě. Tento špičkový tréninkový doplněk je pečlivě vyroben tak, aby zlepšil vaše koordinační schopnosti na hřišti. Bez ohledu na to, jaký sport preferujete; ať už je to fotbal, tenis, atletika nebo jakýkoli výkonnostní sport založený na obratnosti, tato plochá překážka je navržena tak, aby dokonale zapadla do vašeho režimu.

Bezkonkurenční kvalita a design

Plochá překážka Pro's Quick 18 se může pochlubit lehkou, ale robustní konstrukcí, která zajišťuje optimální spolehlivost a odolnost. S výškou přibližně 45 cm a šířkou přibližně 50 cm slibuje spolehlivý výkon, který vydrží i náročné a intenzivní tréninky.

Výrazná estetika

Kromě funkčnosti se překážka Pro's Pro Flat Hurdle Quick 18 honosí dynamickým zeleným odstínem. Tato zářivá barva nejen dodává sportovnímu vybavení na atraktivitě, ale také zlepšuje viditelnost během tréninku, takže je ideální pro použití za jakýchkoli světelných podmínek.

Pohodlí a přenosnost

Každá překážka Pro's Pro Flat Hurdle Quick 18 je balena jednotlivě a nabízí nekomplikovanou manipulaci a skladování. Jeho lehká konstrukce spolu s kompaktním provedením jej činí mimořádně přenosným a snadno přenosným - připravte si improvizovanou hřiště kdykoli a kdekoli budete chtít.

Identifikace výrobku

Překážková dráha Pro's Flat Quick 18 je označena kódem výrobce V128, což svědčí o její jedinečné konstrukci a bezkonkurenční kvalitě. S překážkou Pro's Pro Flat hurdle Quick 18 získáte víc než jen tréninkový doplněk; získáte spolehlivého partnera ve své snaze o dosažení sportovní dokonalosti. Díky svému vynikajícímu designu, barvě a kvalitě je cenným doplňkem sbírky každého sportovce, trenéra nebo sportovního nadšence. Začněte zdokonalovat svou hbitost ještě dnes s plochou překážkou Quick 18 od společnosti Pro a pocítíte znatelné zlepšení své koordinace a výkonu na hřišti.

Produktové číslo: ST85410
Balení (počet kusů): 1
Kód produktu: V128
Barva: Zelený
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.