Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Tréninková kola Pro's Pro Flat Speed Ring 50 cm - Modrý

169 Kč
Kód výrobce: V241
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 48h
Dostupný počet:
4+ ks

Pro's Pro Flat Speed Ring 50 cm - Modrý

169 Kč Pro's Pro Flat Speed Ring 50 cm - Modrý
    ST70742
Plochý kroužek Pro's Pro Speed Ring 50 cm - modrý Připravte se na zvýšení své hbitosti,...více

Plochý kroužek Pro's Pro Speed Ring 50 cm - modrý

Připravte se na zvýšení své hbitosti, rychlosti a práce nohou během tenisových zápasů s kroužkem Pro's Pro Flat Speed Ring o průměru 50 cm. Tento působivý design od jednoho z předních výrobců vybavení přesně vyhovuje požadavkům na vysoký výkon zkušených tenistů. Tato tréninková pomůcka, vyrobená v zářivě modré barvě, je stejně estetická jako funkční.

Jedinečný design a funkčnost

Plochý rychlostní kroužek Pro's Pro je skvěle navržen tak, aby měl dvojí účel. Pokud toužíte zlepšit svou obratnost nebo rychlost na tenisovém kurtu, použijte tuto pomůcku k sestavení tréninkových cvičení. Případně jej můžete využít jako obruč pro zábavné a intenzivní cvičení. Tento kruh o průměru 50 cm lze bez problémů integrovat s dalším tréninkovým vybavením a zpestřit tak váš režim.

Estetika a odolnost

Kroužek Pro's Pro Flat Speed Ring, dodávaný v atraktivním modrém odstínu, je na hřišti těžko přehlédnutelný. Kromě toho, že je vizuálně nápadný, zaručuje také vysokou úroveň odolnosti. Tento plochý speed ring Pro's Pro je vyroben tak, aby odolával opotřebení, a je tak ideální pro pravidelné intenzivní tréninky.

Produktové číslo: ST70742
Kód produktu: V241
Barva: Modrý
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.