Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Tréninková kola Pro's Pro Flat Speed Ring 60 cm - Zelený

169 Kč
Kód výrobce: V242
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 48h
Dostupný počet:
4+ ks

Pro's Pro Flat Speed Ring 60 cm - Zelený

169 Kč Pro's Pro Flat Speed Ring 60 cm - Zelený
    ST70744
Zažijte bezkonkurenční flexibilitu a nekonečné možnosti cvičení The Pro's Pro Flat Speed Ring...více

Zažijte bezkonkurenční flexibilitu a nekonečné možnosti cvičení

The Pro's Pro Flat Speed Ring 60 cm - zelený

Zlepšete svůj fyzický tréninkový režim s kruhem Pro's Pro Flat Speed Ring. Tento fitness doplněk prémiové kvality je dokonalým doplňkem vašich tréninkových prostředků a přináší všestrannost, efektivitu a neotřelý přístup k tradičním tréninkovým postupům. Tento elegantní tréninkový kruh o průměru 60 cm ve výrazné, podmanivé zelené barvě urychlí váš funkční trénink, cviky na pohyblivost a vytrvalostní cvičení. Ať už jste zkušený sportovec, nebo fitness nadšenec, kruh Pro's Pro Flat Speed Ring nabízí nespočet způsobů, jak se otáčet, točit, skákat a formovat svou fitness cestu.

Klíčové vlastnosti a výhody

Bezprecedentní všestrannost

Díky svému plochému designu nabízí tento kruh neuvěřitelné možnosti kombinování s dalším tréninkovým vybavením. Použijte jej jako inovativní obruč nebo jej zapojte do core či kruhového tréninku. Možnosti jsou nekonečné.

Vysoce kvalitní design

Tento kruh je vyroben tak, aby vydržel, má robustní a odolnou konstrukci, která vydrží i náročné tréninky. Jeho průměr 60 cm slibuje snadnou manipulaci a nesčetné možnosti cvičení.

Poutavý estetický vzhled

Povzbuďte své cvičební prostředí osvěžující zelenou barvou plochého rychlostního kruhu Pro's Pro. Kromě toho, že je základním fitness vybavením, slouží i jako živý doplněk vaší tělocvičné výbavy.

Vytvořte si rozmanité tréninkové portfolio

Kroužek Pro's Pro Flat Speed Ring je vyladěn pro optimalizaci vaší flexibility, hbitosti, rychlosti a koordinace. Bez ohledu na úroveň vaší kondice vám přizpůsobivost tohoto kruhu umožní vytvářet tréninky, které jsou individuální, rozmanité a zábavné.

Kód výrobce: V242

Důvěřujte důvěryhodnosti společnosti Pro's Pro a nechte zelený Flat Speed Ring revolučně změnit vaše fitness aktivity. Zvyšte svou výkonnost a nově definujte svou hbitost, a to vše při přidání barevného nádechu do vaší tréninkové rutiny s touto vzrušující a neocenitelnou fitness pomůckou!

Produktové číslo: ST70744
Kód produktu: V242
Barva: Zelený
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.