Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Základní omotávka Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Modrý

109 Kč
Lepivost omotávky: mokrý
Velikost gripu: 1,60
Hřeben: ne
Kód výrobce: G221C
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 48h
varianty:
Základní omotávka Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Černý
Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Černý
Základní omotávka Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Bílý
Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Bílý
více
Dostupný počet:
4+ ks

Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Modrý

MULTI-ART:
Počet Cena za ks
Od 3 ks 109 Kč
109 Kč Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Modrý
    ST78386
Popis Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - černý Zažijte zcela novou úroveň výkonu a kvality s...více

Popis Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - černý

Zažijte zcela novou úroveň výkonu a kvality s gripem Pro's Pro Basic Grip B 110 1P v černé barvě. Tato základní omotávka gripu je ideální pro každého, kdo hledá výjimečné, spolehlivé a cenově výhodné řešení pro vylepšení své tenisové rakety nebo jakéhokoli podobného sportovního vybavení.

Vynikající přilnavost

Jednou z jejích výrazných vlastností je mokrá lepivá textura. Tato lepivost s intenzivní vlhkostí zaručuje vynikající přilnavost k vaší raketě a zajišťuje pevný a stabilní úchop během hry. Můžete se spolehnout, že vám v rozhodujících chvílích nevyklouzne z rukou bez ohledu na okolní podmínky.

Vysoce kvalitní materiál

Základní grip Pro's Pro Basic Grip B 110 1P v černé barvě je vyroben ze syntetických materiálů, které jsou známé svou odolností a pružností. Jsou navrženy tak, aby vydržely náročné používání a drsnou hru, což vás ujistí, že nejsou jen estetickým doplňkem vašeho sportovního vybavení - vydrží i zkoušku časem.

Produktové číslo: ST78386
Počet omotávek: 1
Lepivost omotávky: mokrý
Materiál: syntetický
Kód produktu: G221C
Barva: Modrý
Velikost gripu: 1,60
Hřeben: ne
Jak dobrać owijkę tenisową Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają...více
Jak dobrać owijkę tenisową

Jak dobrać owijkę tenisową

Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają najdrobniejsze szczegóły. Ważną sprawą przy przygotowywaniu rakiety tenisowej do gry jest zadbanie o odpowiednią, czystą owijkę. Owijki dzielimy na bazowe (basic grip) i wierzchnie (overgrip). Owijki bazowe to te, które są na każdej rakiecie w momencie jej kupowania. Są to owijki o grubości około 2 mm wykonane z tworzyw sztucznych oraz ze skóry. Pełnią kilka funkcji: absorbują wilgoć, dają komfort trzymania przy kontakcie z nimi dłoni, lepkie. Owijki wierzchnie są to cienkie owijki o grubości około 0,4-0,7 mm, które nakłada się na owijki bazowe w zależności od preferencji gracza oraz od głównego parametru owijki, który jest dla gracza najważniejszy. Może to być absorpcja wilgoci, gdy graczowi szybko pocą się dłonie bądź lepkość owijki gdy zawodnik chce poczuć pewność uchwytu. Owijki wierzchnie mogą być bardziej suche lub mokre, a to jaką wybierze gracz zależy tylko od niego. Pogrubiają nieznacznie rączkę rakiety co zależy od grubości owijki i od sposobu i siły z jaką są zakładane. Pełnią też funkcje higieniczne oraz poprzez dobór odpowiedniego koloru - estetyczne. Należy wymieniać je w momencie gdy stracą swoje właściwości oraz gdy ulegną dużemu ubrudzeniu lub zaczną się ścierać w widoczny sposób.

Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.