Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Kužely Pro's Pro Dome Base - Zelený

159 Kč
Kód výrobce: V129
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 48h
Dostupný počet:
3 ks

Pro's Pro Dome Base - Zelený

159 Kč Pro's Pro Dome Base - Zelený
    ST71335
Základna Pro's Pro Dome Base - neonově zelená Přehled Základna Pro's Pro Dome Base v nápadné...více

Základna Pro's Pro Dome Base - neonově zelená

Přehled

Základna Pro's Pro Dome Base v nápadné neonově zelené barvě je vysoce kvalitní výrobek navržený tak, aby zajistil optimální výkon a bezkonkurenční stabilitu během tréninků. Tento výrobek je navržen tak, aby sloužil jako základna pro tréninkové tyče, a je nezbytnou součástí vybavení sportovních profesionálů i fitness nadšenců.

Vynikající vlastnosti

Kopulovitá základna, vyrobená s ohledem na odolnost i funkčnost, nabízí skvělou úroveň stability. Její jedinečnost spočívá v možnosti naplnit ji buď vodou, nebo pískem. Toto přizpůsobení zvyšuje její hmotnost, a tím i stabilitu bez ohledu na terén nebo intenzitu tréninku. Její vizuálně atraktivní neonově zelená barva nejenže dodá vašemu tréninkovému vybavení prvek stylu, ale také zajistí vysokou viditelnost - což je užitečná vlastnost při večerních nebo nočních sezeních.

Flexibilní a pohodlný

Kopulovitá základna Pro je vytvořena tak, aby vyhovovala potřebám každého uživatele - snadno se nastavuje a jednoduše přemisťuje, což umožňuje bezproblémový trénink. Bez ohledu na typ použité tyče je zaručeno, že díky své univerzální konstrukci bude dokonale pasovat. Což znamená více času stráveného cvičením a méně času na sestavování a sundávání.

Podrobnosti o produktu

Každá krabice obsahuje jednu základnu Pro's Pro Dome Base, takže si ji můžete pohodlně objednat podle svých potřeb. Její kód výrobce je V129.

Vaše cesta k fitness

Dosáhněte svých fitness cílů s maximální stabilitou a pohodlím díky základně Pro's Pro Dome Base. Byla navržena pro vás a je dokonalým doplňkem vašeho tréninku. Jděte za hranice očekávání, trénujte s těmi nejlepšími, trénujte s Pro's Pro Dome Base. Upozornění: Základna Pro's Pro Dome Base se prodává samostatně. Tréninkové tyče nejsou součástí balení a je třeba je zakoupit zvlášť.

Produktové číslo: ST71335
Balení (počet kusů): 1
Kód produktu: V129
Barva: Zelený
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.