Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Základní omotávka Pro's Pro Basic Grip B 100 black 1P

Poslední cena: 109 Kč
Tento produkt není v tuto chvíli k dispozici, ale mohlo by vás zajímat následující:
Poslední cena: 109 Kč
Velikost gripu: 1,75
Hřeben: ano
Kód výrobce: G218
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Nedostupný produkt
MULTI-ART:
Počet Cena za ks
Od 3 ks 109 Kč
Tento produkt není v tuto chvíli k dispozici, ale mohlo by vás zajímat následující:
VYBRÁNO PRO VÁS
Základní omotávka Pro's Pro B 1 1P

Základní omotávka
Pro's Pro B 1 1P

 
149 Kč
 
Základní omotávka Pro's Pro B 2 1P

Základní omotávka
Pro's Pro B 2 1P

 
149 Kč
 
109 Kč Pro's Pro Basic Grip B 100 black 1P
    ST16083
Pro's Pro Basic Grip B 100 Black 1P Představujeme Pro Basic Grip B 100 - výkon a spolehlivost...více

Pro's Pro Basic Grip B 100 Black 1P

Představujeme Pro Basic Grip B 100 - výkon a spolehlivost spojený v elegantním černém odstínu. Tento syntetický grip, precizně vyrobený pro dokonalost, má za cíl nově definovat vaši hru tím, že zvyšuje kontrolu, přilnavost a absorpci vibrací. Proměňte svůj herní zážitek a už nikdy neztratíte kontrolu nad svým vítězstvím.

Vynikající absorpce vlhkosti

Tento grip s pečlivě navrženým mikroperforovaným vzorem slibuje optimální absorpci vlhkosti. Ať už jde o parný letní den, nebo o zpocený finálový set s vysokými sázkami, grip Pro Basic Grip B 100 udržuje stabilní a jistý úchop, díky němuž budete mít pod kontrolou každý úder.

Samolepicí pro dokonalé přizpůsobení

Rozlučte se s rozlepujícími se a špatně padnoucími gripy. Díky samolepicí pásce Pro's Pro Basic Grip B 100 dokonale přilne k rukojeti vaší rakety a zajistí pevné a pohodlné držení po celou dobu hry.

Produktové číslo: ST16083
Počet omotávek: 1
Materiál: syntetický
Kód produktu: G218
Hlavní barva: černá
Velikost gripu: 1,75
Hřeben: ano
Jak dobrać owijkę tenisową Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają...více
Jak dobrać owijkę tenisową

Jak dobrać owijkę tenisową

Tenis jest sportem, w którym bardzo istotną rolę odgrywają najdrobniejsze szczegóły. Ważną sprawą przy przygotowywaniu rakiety tenisowej do gry jest zadbanie o odpowiednią, czystą owijkę. Owijki dzielimy na bazowe (basic grip) i wierzchnie (overgrip). Owijki bazowe to te, które są na każdej rakiecie w momencie jej kupowania. Są to owijki o grubości około 2 mm wykonane z tworzyw sztucznych oraz ze skóry. Pełnią kilka funkcji: absorbują wilgoć, dają komfort trzymania przy kontakcie z nimi dłoni, lepkie. Owijki wierzchnie są to cienkie owijki o grubości około 0,4-0,7 mm, które nakłada się na owijki bazowe w zależności od preferencji gracza oraz od głównego parametru owijki, który jest dla gracza najważniejszy. Może to być absorpcja wilgoci, gdy graczowi szybko pocą się dłonie bądź lepkość owijki gdy zawodnik chce poczuć pewność uchwytu. Owijki wierzchnie mogą być bardziej suche lub mokre, a to jaką wybierze gracz zależy tylko od niego. Pogrubiają nieznacznie rączkę rakiety co zależy od grubości owijki i od sposobu i siły z jaką są zakładane. Pełnią też funkcje higieniczne oraz poprzez dobór odpowiedniego koloru - estetyczne. Należy wymieniać je w momencie gdy stracą swoje właściwości oraz gdy ulegną dużemu ubrudzeniu lub zaczną się ścierać w widoczny sposób.

Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.