Doprava zdarma od 3099 Kč
Doprava zdarma od 3099 Kč
 Vrácení 30 dní
Vrácení 30 dní
Přes 17 000 produktů
Přes 17 000 produktů

Kužely Pro's Pro Dome Base

159 Kč
Kód výrobce: V129
Nakupujte a šetřete s
věrnostním programem
Expedujeme do 48h
Dostupný počet:
3 ks

Pro's Pro Dome Base

159 Kč Pro's Pro Dome Base
    ST71335
Základna Pro's Pro Dome Base - neonově zelená Přehled Základna Pro's Pro Dome Base v nápadné...více

Základna Pro's Pro Dome Base - neonově zelená

Přehled

Základna Pro's Pro Dome Base v nápadné neonově zelené barvě je vysoce kvalitní výrobek navržený tak, aby zajistil optimální výkon a bezkonkurenční stabilitu během tréninků. Tento výrobek je navržen tak, aby sloužil jako základna pro tréninkové tyče, a je nezbytnou součástí vybavení sportovních profesionálů i fitness nadšenců.

Vynikající vlastnosti

Kopulovitá základna, vyrobená s ohledem na odolnost i funkčnost, nabízí skvělou úroveň stability. Její jedinečnost spočívá v možnosti naplnit ji buď vodou, nebo pískem. Toto přizpůsobení zvyšuje její hmotnost, a tím i stabilitu bez ohledu na terén nebo intenzitu tréninku. Její vizuálně atraktivní neonově zelená barva nejenže dodá vašemu tréninkovému vybavení prvek stylu, ale také zajistí vysokou viditelnost - což je užitečná vlastnost při večerních nebo nočních sezeních.

Flexibilní a pohodlný

Kopulovitá základna Pro je vytvořena tak, aby vyhovovala potřebám každého uživatele - snadno se nastavuje a jednoduše přemisťuje, což umožňuje bezproblémový trénink. Bez ohledu na typ použité tyče je zaručeno, že díky své univerzální konstrukci bude dokonale pasovat. Což znamená více času stráveného cvičením a méně času na sestavování a sundávání.

Podrobnosti o produktu

Každá krabice obsahuje jednu základnu Pro's Pro Dome Base, takže si ji můžete pohodlně objednat podle svých potřeb. Její kód výrobce je V129.

Vaše cesta k fitness

Dosáhněte svých fitness cílů s maximální stabilitou a pohodlím díky základně Pro's Pro Dome Base. Byla navržena pro vás a je dokonalým doplňkem vašeho tréninku. Jděte za hranice očekávání, trénujte s těmi nejlepšími, trénujte s Pro's Pro Dome Base. Upozornění: Základna Pro's Pro Dome Base se prodává samostatně. Tréninkové tyče nejsou součástí balení a je třeba je zakoupit zvlášť.

Produktové číslo: ST71335
Balení (počet kusů): 1
Kód produktu: V129
Barva: Zelený
Objednávku zadáváte jménem společnosti registrované v EU, takže v našem obchodě jsou ceny za vaši objednávku zobrazeny bez DPH. Po provedení objednávky obdržíte spolu se zbožím fakturu s 0% DPH.